Kategorie: Závody a akce rok 2016

Super enduro - Snowland - Valčianská dolina 1. 10. 2016

Super enduro - Snowland - Valčianská dolina 1. 10. 2016Vzniká nám nový a kvalitní závod. Super enduro v lyžařském areálu Snowland ve Valčianské dolině vzniko za spolupráce Žílinských rebelů, kteří se postarali o technickou přípravu a vybudování tratě a Snowlandu ve Valčianské dolině, který poskytl zázemí a prostory.

Vzniká nám nový a kvalitní závod. Super enduro v lyžařském areálu Snowland ve Valčianské dolině vzniko za spolupráce Žílinských rebelů, kteří se postarali o technickou přípravu a vybudování tratě a Snowlandu ve Valčianské dolině, který poskytl zázemí a prostory. A prostoru nebylo potřeba hodně. Klopená louka s několika vybagrovanými příkopy. Na louce vybudované překážky z klád, dřevěných polen a závod mohl začít. Vzhledem komu, že se jednalo o nultý ročník, jak říkali pořadatelé ( dobrá předzvěst pro další pokračování ), závod šlapal bez problému. Jediné, co bych snad mohl vytknout, bylo depo pro závodníky, které nakonec bylo na cestě nad závodištěm. Nevím, jak by se vyřešilo, kdyby přijelo víc závodníků.
       V celkově dobré organizaci to však byla jen maličkost. K samotnému závodu. Byl rozdělen na kategorie "Hobby" a "Profi". V obou kategoriích se sváděly stejně lité boje, takže si diváci, kteří se na akci přišli v hojném počtu podívat, přišli na své. Podařené závody v nádherném prostředí.
       Ještě sdělení pro závodníky: Vzhledem k tomu, že již ve středu odjíždím na Šestidenní, nestihnu fotky z tohoto závodu přidat závodníkům na jejich stránky. Vše dodělám až po návratu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.