Kategorie: Závody a akce rok 2017

MMSR Líšov 13. a 14. 5. 2017

MMSR Líšov 13. a 14. 5. 2017Do Líšova přijelo letos na Mezinárodní mistrovství Slovenska na můj vkus a zvyk málo závodníků. Jestli bylo na vině enduro, které se tu jelo a nebo loňské zkušenosti s deštěm a bahnitou tratí, kterou ti trochu slabší nedokázali zdolat a mnozí neobjeli ani jedno kolo, nevím. Myslím si, že ale to druhé bylo příčinou, protože předpovědi pro Slovensko byly chmurné.

1. výkonnostní třída    
 
2. výkonnostní třída
3. výkonnostní třída
Dorost
Třída Kadet Veteráni       Třída Región   

Do Líšova přijelo letos na Mezinárodní mistrovství Slovenska na můj vkus a zvyk málo závodníků. Jestli bylo na vině enduro, které se tu jelo a nebo loňské zkušenosti s deštěm a bahnitou tratí, kterou ti trochu slabší nedokázali zdolat a mnozí neobjeli ani jedno kolo, nevím. Myslím si, že ale to druhé bylo příčinou, protože předpovědi pro Slovensko byly chmurné. Ty se však nenaplnily a závod se po oba dny odjel za slunečného počasí. Konečně jsme se po třech chladných závodech zahřáli. Trať byla, snad z obav z loňského počasí snadnější a tak si závodníci v jediné časovce najížděli až dvacet minut. Pro druhý den bylo kolo zkráceno a tak závod víc odsýpal. Na trati byly dva testy u kterých byly vynechány pověstné kaňony i potok a tak se jelo lesem a na louce a byla celkem nuda. Trať zpestřil jen odlehlejší kaňon na trati, který však dal závodníkům dost zabrat. Ten dorostenci a ženy objížděli. Celkově hezké enduro.

        Tady přidávám fotky jezdce, který je na našich závodech jen občasným hostem, ale je velikým talentem a nadějí pro světové "Hard enduro".

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.