Kategorie: Závody a akce rok 2019

Enduro cup stred - Liptovský Peter 29. 6. 2019

Enduro cup stred - Liptovský Peter 29. 6. 2019Na předchozích dvou závodech seriálu Enduro cup stred jsem nebyl. Rodinné důvody a jiné zájmy mi to nedovolily. A tak v Liptovském Petri poprvé. Ne však poprvé na téhle trati. Jezdily se tu kantráče MMSR a dvakrát i družstva, takže trať známá.

Mladší děti    
 
Starší děti, Pit bike, Klasik
Hobby, Amatéři
Profi, Junioři
 Juraje Dozsu tu dávám zvlášť, nemám již pro něj stránku. Mladší závodníci jej možná už ani neznají, ale je posledním ze slovenských jezdců, který absolvoval celý seriál Mistrovství světa Enduro a v kategorii juniorů dojel na desátém místě. Zároveň je členem klubového celku, kdy společně s Novosadem a Králíkem na Šestidenní v Chile 2007, obsadili 2. místo.Zde fotky z Portugalska 2009.

Na předchozích dvou závodech seriálu Enduro cup stred jsem nebyl. Rodinné důvody a jiné zájmy mi to nedovolily. A tak v Liptovském Petri poprvé. Ne však poprvé na téhle trati. Jezdily se tu kantráče MMSR a dvakrát i družstva, takže trať známá. Nejhezčí na této trati je, že v pozadí jsou viděl Tatry a fotky tím získávaji na určité atraktivitě. Ne však tentokrát. Pro prach bylo umění najít místo, kde by vůbec něco vidět bylo, z mnoha atraktivních míst jsem doslova utekl. Štěstím bylo, že foukal od západu silný vítr, který prach alespoň z části odfoukával. Naštěstí polevila příšerná vedra z předchozích dnů. Závody dobře připravené, škoda že tak prašné.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.