Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=zavody-a-akce-rok-2015/mmsr-cinobana-27.a-28.6.2015  •  Vydáno: 22.2.2016 10:26  •  Autor: Bakul Bakulfoto

MMSR Cinobaňa 27. a 28. 6. 2015

MMSR Cinobaňa 27. a 28. 6. 2015Konečně enduro, jak se patří. "Brčo" sliboval v Cinobani pořádné enduro a jak jsme se přesvědčili, nelhal. Bylo vidět, že si pořadatelský sbor pod jeho vedením, dal opravdu práci a připravil trať hodnou nejen Mistrovství Slovenska, ale klidně i Mistrovství světa.

    Ženy      
   
1. výkonnostní třída    
 
2. výkonnostní třída
3. výkonnostní třída
Dorost
Třída Kadet    Veteráni                                           Třída Región     
 

              Konečně enduro, jak se patří. "Brčo" sliboval v Cinobani pořádné enduro a jak jsme se přesvědčili, nelhal. Bylo vidět, že si pořadatelský sbor pod jeho vedením, dal opravdu práci a připravil trať hodnou nejen Mistrovství Slovenska, ale klidně i Mistrovství světa. Zvlášť enduro test na vzdálenějším konci trati měl parametry světového endura. Trošku naškodu byly minuty navíc, které si závodníci najížděli v jednotlivých časovkách, ale na druhé straně v zájmu bezpečnosti provozu je to pochopitelné. Jelo se opět v prachu, jak je to již letos obvyklé, ikdyž na trati nechyběla blátivá místa. Myslím, že pro závodníky to byla dobrá škola před nadcházející Šestidenní.