Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=zavody-a-akce-rok-2016/enduro-cup-stred-kopernica-2.4.2016  •  Vydáno: 25.5.2017 9:01  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Enduro cup stred - Kopernica 2. 4. 2016

Enduro cup stred - Kopernica 2. 4. 2016První závod seriálu "Enduro cup - stred" se jel v Kopernici v sobotu 2. 4. 2016 na známé i když pozměněné trati, s nově vybudovanou motokrosovou sekci, s uměle vytvořenými překážkami a skoky. Počasí bylo nádherné a tak není divu, že přijelo více než dvě stě závodníků.

Depo  
 
Klasik  
 
Pitbike, děvčata, děti  
 
Ráno - Hobby  
 
Odpo - Profi, veteráni  
 

       První závod seriálu "Enduro cup - stred" se jel v Kopernici v sobotu 2. 4. 2016 na známé i když pozměněné trati, s nově vybudovanou motokrosovou sekci, s uměle vytvořenými překážkami a skoky. Počasí bylo nádherné a tak není divu, že přijelo více než dvě stě závodníků. Z mnoha kategorií, děti, dívky, veteráni, hobby i profi mne zaujala i kategorie "Klasik", ve které závodili borci na strojích vyrobených tak dávno, že se jejich stroje řadí již mezi veterány. Škoda, že jen tři.  Po vloženém závodu dětí, pitbiků, dívek a kategorie "Klasik" startovala dopoledne ještě  kategorie hobby. Odpoledne pak startovala kategorie profi, veteránů, dorostu a juniorů.