Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=zavody-a-akce-rok-2016/extrem-cross-lazy-lords-lazy-pod-makytou-11.6.2016  •  Vydáno: 25.5.2017 9:03  •  Autor: Bakul Bakulfoto

EXTRÉM CROSS - Lazy Lords - Lazy pod Makytou 11. 6. 2016

EXTRÉM CROSS - Lazy Lords - Lazy pod Makytou 11. 6. 2016Další z extrémů tentokrát nazvaný Lazy Lords Extrém, konaný 11. 6. 2016 v Lazech pod Makytou. Na to, že akce konaná poprvé, velmi vydařená.

Rozjížďky kat. Hoby    
 
Rozjížďky kat. Profi
Finále kat. Hoby
Finále kat. Profi

             Další z extrémů tentokrát nazvaný Lazy Lords Extrém, konaný 11. 6. 2016 v Lazech pod Makytou. Na to, že akce konaná poprvé, velmi vydařená. Škoda, že ve stejném termínu se jel i kantráč v Podmaníně, závodníků by bylo určitě více. I já jsem volil, ale pořadatelé mne oslovili a tak jsem dal přednost extrému. Nelitoval jsem. Perfektní akce a srdeční lidé. Krom klasických překážek na rovině, které se nezdály tak obtížné, jako třeba v Kloboukách, byla trať zpestřena oblouky v prudkém svahu i přírodním lesem, kde se proplést mezi tenkými stromky v prudkém svahu, bylo opravdu umění. Přesto, že se nezdála obtížná, dala trať opravdu zabrat, po třech kolech rozjížděk měli závodníci dost a po čtyřech kolech finále padali na hubu. Myslím, že diváci, kterých sešlo hodně si přišli na své. Počasí přálo, ikdyž dopoledne lehce sprchlo, ale pak i vyšlo sluníčko a na večerní diskotéce pivko přišlo vhod.