Zdroj: http://www.bakulfoto.com/index.php?a=enduro-a-cross-country/trophee-des-nations-montecampione-28.a-29.4.2018  •  Vydáno: 2.5.2018 14:02  •  Autor: Bakul Bakulfoto

TROPHEE DES NATIONS - Montecampione 28. a 29. 4. 2018

TROPHEE DES NATIONS - Montecampione 28. a 29. 4. 2018Když jsem odjížděl do Itálie, do zimního střediska Montecampione, čekal jsem významnou událost. Že bude akce, takového rozměru a významu, jsem však netušil. Takovou koncentraci Mistrů světa, Mistrů Evropy, či vítězů Světové trofeje, či Stříbrné vázy nikde nepotkáš.

Z depa    
 
Zkušební trať
Přejímky
Před startem a start
Test 1. kolo Test 2. kolo Test 3. kolo
   
 Pro dokreslení atmosféry akce mi přišlo vhodné přidat i film, který jsem díky Frantovi Křivskému stáhl z You Tube. Není můj a autora neznám.

       Když jsem odjížděl do Itálie, do zimního střediska Montecampione, čekal jsem významnou událost. Že bude akce, takového rozměru a významu, jsem však netušil. Takovou koncentraci Mistrů světa, Mistrů Evropy, či vítězů Světové trofeje, či Stříbrné vázy nikde nepotkáš. Navíc všichni ochotni k fotografování a stiskům rukou, nestresováni starostí o dobrý výsledek, se konečně měli možnost pozdravit se svými fanoušky. Naše barvy ( myslím tím Československé ) hájila opravdová esa. Stodůlka, Císař, Pošík a Čunderlík, v mladším týmu pak Kotrla, Kotrba, Kavský a Buš. Přijeli se podívat, ale nezávodili Květoslav Mašita, Vláďa Janouš, či Petr Čemus. Není tudiž divu, že u stanu Československé výpravy se střídali fanoušci našich závodníků a jejich proud se prakticky nezastavil. Je vidět, že Italové mají motorky rádi a na esa tohoto sportu nezapomínají.