Zdroj: http://www.bakulfoto.com/index.php?a=enduro-a-cross-country/vyuka-bezpecne-jizdy-ostrava-libros-21.a-22.4.2019  •  Vydáno: 23.4.2019 17:58  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Výuka bezpečné jízdy - Ostrava Libros 21. a 22. 4. 2019

Výuka bezpečné jízdy - Ostrava Libros 21. a 22. 4. 2019O tomto víkendu se sešlo pár motocyklových nadšenců, aby se zdokonalili v řízení motocyklu v náročném provozu, v umění brzdit, projíždět zatáčku a hlavně předvídat nečekané situace, které v provozu nastanou.

Jízdy - 1. den    
 
jízda po zadním - ukázka
Jízdy - 2. den

O tomto víkendu se sešlo pár motocyklových nadšenců, aby se zdokonalili v řízení motocyklu v náročném provozu, v umění brzdit, projíždět zatáčku a hlavně předvídat nečekané situace, které v provozu nastanou. Součastí kurzu bylo i seznámení se zásadami první pomoci při úrazech na silnici a třešničkou na dortu byla výuka ukázka jízdy po zadním kole a pár kaskadérských kousků, které předvedl instruktor kurzu Adam Peschl. Především se ale jezdilo. Tři instruktoři vybrali jezdce do skupin a věnovali se každému trpělivě a zvlášť. Kurs měl rozhodně svůj význam. Bylo zřetelně vidět i na těch nejslabších, že na konci kurzu se na jejich jízdu dalo koukat.