Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=enduro-a-cross-country/oldskul-mx-morava-15.10.2022  •  Vydáno: 18.10.2022 16:14  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Oldskůl MX Morava 15. 10. 2022

Oldskůl MX Morava 15. 10. 2022Na motokrosové trati v Zábřehu se opět sešli borci, kteří brázdili tratě Moravy, ale i celé republiky zhruba před dvaceti léty, aby nostalgicky zavzpomínali na doby minulé slávy nejen na trati na motorkách, ale hlavně večer v boudě u kalíšku slivovice.

   Děti      Dospělí

Na motokrosové trati v Zábřehu se opět sešli borci, kteří brázdili tratě Moravy, ale i celé republiky zhruba před dvaceti léty, aby nostalgicky zavzpomínali na doby minulé slávy nejen na trati na motorkách, ale hlavně večer v boudě u kalíšku slivovice. Azyl nám poskytli stejně jako loni členové Motokross týmu Zábřeh. O tom, že se nejedná pouze vzpomínky na zašlou slávu svědčí motokrosový potěr, který se proháněl po trati stejně srdnatě, jako dospělí. Ranní mlha a drobný deštík se v průběhu dne vytratil a litovat může, kdo z důvodu špatného počasí nebyl. Všichni jsme se shodli, že akce se vydařila.