Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=priroda-hory-a-pratele/bujocka-bal-hodonovice-21.10.2023  •  Vydáno: 24.10.2023 7:09  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Bujočka bál - Hodoňovice 21. 10. 2023

Bujočka bál - Hodoňovice 21. 10. 2023A je tady po pěti létech opět Bujočka bál. Bujočka je cestovka, která zprostředkovává lidem zážitky a cesty do atraktívních oblastí světa, vetšinou tam, kde se jinak dostanete jen obtížně. Navíc Petra ke svým zákazníkům přistupuje srdcem a s láskou, takže kdo jede s Petrou, cítí se i v daleké cizině, jako doma.

Přivítání, zahájení, hry    
 
Vystoupení kapely Bujočka Team
Vystoupení hosta z Madeiry
Tanec
Tanec až do rána    
 A je tady po pěti létech opět Bujočka bál. Bujočka je cestovka, která zprostředkovává lidem zážitky a cesty do atraktívních oblastí světa, vetšinou tam, kde se jinak dostanete jen obtížně. Navíc Petra ke svým zákazníkům přistupuje srdcem a s láskou, takže kdo jede s Petrou, cítí se i v daleké cizině, jako doma.  

O spoustě spokojených cestovatelů svědčí i účast lidí na tomto bále, kde mohli pouze ti, kdo někdy někde s Petrou byli. O úžasné atmosféře na této akci svědčí rozjásané tváře lidí v sále, ale i na jevišti při vystoupení skupiny Bujočka Team. Zvlášť milé bylo vystoupení hosta z Madeiry (jméno jsem bohužel nezjistil, ale ti co na Madeiře byli jej určitě znají) a také kapely, která nám po celý večer úžasně hrála. Jen doufám, že se mi na fotkách podařilo zachytit atmosféru, která po celý večer v sále panovala. Bylo nádherně.

- Ještě omluva. Vzniká dojem, že na fotkách je mnohem víc určitých obličejů, než jiných. Jsem v jádru plachý člověk a tak se mi mnohem snáze fotí lidi, které znám, se kterými jsem už lecjakou akci zažil. Proto se omlouvám těm, kteří se na mé fotky nedostali. Ale co nebylo nyní, může být příště.