Kategorie: ZE SVĚTA, Závody a akce rok 2012

ISDE 2012 SACHSENRING - GERMANY

ISDE 2012 SACHSENRING - GERMANY Vrchol letošní sezóny už celkem neodbytně klepe na dveře a tak se připravuji i já. Na této stránce budu přinášet informace, které se mi podaří získat ať už z oficiálních stránek Šestidenní, či jinde. Pak v místě konání hlavně fotky, tak jak jste si již zvykli v minulých Šestidenních.

         

   
         
       

 

Průvodce závodem v češtině jsem stáhl ze stránek Českého Autoklubu

Odkaz na oficiální stránky pořadatele

        Vrchol letošní endurácké sezóny už celkem neodbytně klepe na dveře a tak se připravuji i já. I letos, stejně jako loni jedeme ve stejném složení. Což znamená já a moji dva synové David a Petr. Davida znáte ze slovenských kantráčů a taky z fimů, které celkem zdařile připravuje a prezentuje na svých stránkách. Syn Petr žije trvale ve Skotsku a ani on se od motorek neodvrátil. V rámci možností (finančních) jezdí ve Skotsku motokros. A zatím co my dva, David a já si pochvalujeme, že letošní Šestidenní je celkem za humny, on to má nastejno, jestli letí do Finska a nebo do Německa. Tolik úvodem.

        Na této stránce budu přinášet informace, které se mi podaří získat ať už z oficiálních stránek Šestidenní, či jinde. Pak v místě konání hlavně fotky, tak jak jste si již zvykli v minulých Šestidenních a od Davida i nějaké filmy. Záleží, kolik bude času na zpracování a taky jak půjde internet. Mám požádáno a přislíbenu novinářskou akreditaci, jenže člověk nikdy neví, jak věci nakonec dopadnou.

- Udělal jsem podstránku " TRATĚ A TESTY, kde budu přidávat zajímavosti, které objevím. Prozatím jsou tam fotky testů a časových kontrol, tak jak jsem je po pátrání v terénu objevil a ofotil. Je to moje dedukce, takže mně berte s rezervou, taky může být všechno úplně jinak. Novinkou je, že se závěrečný motokros nepojede jako motokros, ale jako motardový závod v části okruhu Sachsenringu a asi ze 40 procent v terénu. Nic nového. V padesátých létech se závěrečné jízdy jezdívaly čistě na asfaltu. Bude to zajímavé. 

- Další podstránkou jsou " AKTUALITY " . Zde budu popisovat své zážitky z jednotlivých dnů, zpočátku snad i hodin. V průběhu závodů mám obavy, že mi budou síly a čas stačit snad jen na stručné zhodnocení to, jsme zažili. Hlavní jako vždy jsou u mně fotky a na těch budu pracovat především.

 


Nominace Trophy teamů a klubových celků  
    Česká republika                Slovenská republika
     
Celková startovní listina v abecedním pořadí Celková startovní listina týmů a klubů

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.